Aizvadīts Kurzemes ziemas kauss 2019 pirmais posms Vaiņodē.

Informāciju sagatavoja Dace Janova 4rati.lv

Svētdien, 19. decembrī ar posmu Vaiņodes lidlaukā startēja “Kurzemes ziemas kauss 2019”. Dalībniekiem bija jāaizvada trīs braucieni, no kuriem vērtēti tika divi labākie, noskaidrojot ātrākos 11 ieskaites klasēs.

Viskuplāk bija pārstāvēta priekšpiedziņas jeb FWD klase, kurā startēja 21 braucējs. Pirmo vietu braucienu summā guva Mareks Matvejevs (Renault Clio), kurš aiz sevis atstāja Mārtiņu Rozi (VW Golf) un Kasparu Tideru (Honda Civic). FWD/Rkategorijā uzvara Varim Žentiņam (Honda Civic), bet pirmajā trijniekā arī rallijkrosa braucējs Juris Spīķis (Renault Clio) un jau pieminētais Roze. Matvejevs kļuva par uzvarētāju arī 2WD OPEN klasē, sev aizmugurē atstājot Spīķi un Rozi.

Atraktīvajā aizmugurējās piedziņas jeb RWD klasē par uzvarētāju kļuva Gatis Dreibe (BMW), otrais šeit Kristaps Kronbergs (BMW 320), bet trešajā vietā – Kristaps Vidiņš (BMW 328). RWD/R klasē vadošais trijnieks identisks – pirmo vietu izcīnīja Dreibe, pārspējot Kronbergu un Vidiņu.

4WD vērtējumā visos trīs braucienos un arī summā uzvarēja Gatis Bunclers (Mitsubishi Evo), aiz viņa – Edvīns Bražis (Audi 80 Quattro) un Uldis Karlovskis (Subaru Impreza). 4WD/R ieskaitē uzvarētāja godā Bunclers, bet otrajā un trešajā vietā Karlovskis un Edgars Zīverts (Audi Quattro). 4WD OPEN vērtējumā Bunclers pārspēja Karlovski.

DĀMU ieskaitē uzvarēja Līga Artemenkova (Opel Astra OPC), otrā – Katrīna Ieva Gabaliņa (Honda Civic), bet trešajā vietā cīņu noslēdza Laila Ratmane (Volvo 940). JUNIORU klasē pirmais Daniels Zauka (Renault Clio), otro vietu guva lietuvietis Irmantas Buivydas (MG ZR), bet trešais – Martins Jēkabsons (BMW 328). HISTORIC vērtējumā pirmajā vietā Viktors Bražis (VW Golf).