Beierbahu ģimene gatava Vecpils cīņām.

Autokrosa sezonas turpinājums jau šajā nedēļas nogalē, 7. un 8. augustā, ko mēdz dēvēt arī par Vecpils festivālu. Divās sacensību dienās uz starta izies turpat 150 dalībnieki, tai skaitā, pirmo reizi B6000 bagiji. Vecpilī uz starta redzēsim arī ātros Xtreme bagijus, ar kuriem startē Beierbahi no Saldus novada.

Raivo-Jānis Beierbahs

Raivo startē Xtreme Junioru klasē, kur uz starta redzēsim vēl trīs spēcīgus juniorus. Aizraujošas cīņas par godalgotajām vietām ir garantētas. Par cik rītdienu sola lietainu, Raivo sevi ir pierādījis uz slapja seguma iepriekšējās sacensībās, dažbrīd konkurentu iedzenot par apli. Šeit noteikti talkā nāk ziemā daudzie treniņi, kuri aizvadīti piemājas trasē uz ledus. Jāteic gan, ka šā gada pirmajā posmā Jēkabpilī, Raivo finālā piedzīvoja iespaidīgu kūleņošanu un tika nogādāts slimnīcā, lai pārbaudītu veselību. Šoreiz par laimi cieta tikai bagijs un Raivo iedzīvojās vien nelielā ceļa traumā un ir gatavs cīņai par medaļām Vecpilī.

Monta Beierbaha

Monta Xtreme klasē pirmajā posmā ļoti spēcīgā konkurencē spēja finišēt ceturtajā vietā. Tā vien šķita, ka nedaudz veiksmes pietrūka, jo par Montas ātrumu un braukšanas stilu autokrosa faniem viss ir skaidrs. Ne reizi vien Monta, aizvadot aizraujošas sacīkstes, ir kāpusi uz goda pjedestāla. Komanda rūpīgi gatavojusies, lai Vecpilī Monta būtu galvenā pretendente uz pirmo vietu, kas protams nebūs viegli, jo uz starta, bez Montas, ir vēl seši spēcīgi dalībnieki.

Turam īkšķus par Saldeniekiem. Bez Beierbahiem Vecpilī uz starta redzēsim arī Armandu un Aneti Ķēniņus. Armands startēs sestdien VAZ KLASIKA ieskaitē, savukārt Anete svētdien Folkreisa 3. posmā.