Druvas lidlaukā aizvadīts “Kurzemes ziemas kauss 2019” nakts posms

Foto Gatis Krastiņš. Informāciju sagatavoja Dace Janova 4rati.lv

30. decembrī Saldū, Druvas lidlauka teritorijā ierīkotā trasē norisinājās “Kurzemes ziemas kauss 2019” otrais posms, kas tika aizvadīts nakts apstākļos.

Dalībniekus autosprinta sacīkstes Druvas lidlaukā sagaidīja ar snigšanu, bet tas netraucēja dalībniekiem sadalīt pozīcijas desmit ieskaites klasēs. Tika veikti trīs braucieni, no kuriem vērtēti divi labākie.

FWD klasē visos trīs braucienos ātrākos rezultātus sasniedza Kaspars Tiders (Honda Civic), kļūstot par uzvarētāju, kamēr otro vietu ieņēma Artūrs Zadovskis (VW Golf), bet trešo – Gijs Gūža (Opel Astra). Tiders bija ātrākais arī FWD/R ieskaitē, arī tur otrajā vietā Zadovskis, kamēr trešais šoreiz Madars Dīriņš (Renault Clio). Tāpat Tideram izdevās triumfēt 2WD OPENkategorijā, aiz muguras atstājot Artūru Grīnbergu (Opel Astra) un Mārtiņu Rozi (VW Golf).

Uzvaru RWD vērtējumā sev sarūpēja Kristaps Kronbergs (BMW 320), posma summā aiz sevis atstājot Dāvi Rozentālu (BMW) un Kristapu Lāmu (BMW). Rozentāls izrādījās pārāks par konkurentiem RWD/R klasē, kur otro vietu guva Dailis Jansons (BMW 320), savukārt pie trešās vietas tika Jānis Ptičkins (BMW 325).

Gatis Bunclers (Mitsubishi Evo) bija ātrākais 4WD vērtējumā, pārspējot Raivi Aigaru (Subaru Impreza) un Rūdolfu Grahoļski (Subaru Impreza). Bucleram pirmā vieta arī 4WD/R ieskaitē, kur Grahoļskis bija otrais, bet trešo vietu izcīnīja Aigars. 4WD OPENklasē arī uzvara Bucleram, Grahoļskis šeit atkal otrais, bet Aigars – trešais.

DĀMU ieskaitē Sintija Dmitrijeva (Renault Clio) uzveica Karīnu Ievu Gabaliņu (Honda Civic), savukārt JUNIORU vērtējumā pirmā vieta lietuvietim Irmantam Buividam (MG ZR), bet aiz viņa – Daniels Zauka (Renault Clio) un Martins Jēkabsons (BMW 328).

“Kurzemes ziemas kauss 2019” trešais posms paredzēts 20. janvārī.