Kurzemes ziemas kausa ceturtā posma starts 8. februārī.

Jau pavisam drīz startēs Kurzemes ziemas kausa ceturtais posms. Lai arī laika prognoze 8. februārim nebūt nav ziemai raksturīga, tas nebūs šķērslis, lai aizvadītu lielisku sacīksti. Sacensības plānojam aizvadīt Kandavas auto apmācības poligonā, kur viesojāmies Kurzemes ziemas kausa otrā posma ietvaros. Aktuālā informācija, dalībnieku reģistrācija sākot no 2. februāra.

Kurzemes ziemas kausā dalībnieki startē vienpadsmit klasēs un visās ieskaišu klasēs ātrākie dalībnieki sāk nostiprināt savas pozīcijas kopvērtējuma tabulas pirmajās rindās. Atlikuši vēl divi posmi un par uzvarētājiem spriest vēl pāragri, bet tas neliedz ieskatīties kopvērtējuma šī brīža situācijā. Atgādinām, kopvērtējumā vērā tiek ņemti labākie četri posmi.

Aizvadītajos trijos posmos FWD klasē startējuši četrdesmit četri dalībnieki, no kuriem šobrīd līderis ir Modris Žentiņs (Honda Civic) no Zaņas. Otrā vieta Madaram Dīriņam no Rojas (Renault Clio). Un trešais Jānis Spīķis (VW Golf 3) no Rīgas. FWD/R klasē līdz šim startējuši divdesmit deviņi dalībnieki, no kuriem pirmais ir Jānis Spīķis, otrais Madars Dīriņš un trešais Modris Žentiņš.

RWD un RWD/R klasēs, kurās startējuši divdesmit divi un četrpadsmit dalībnieki, pirmajā vietā ierindojies Artis Jēkabsons (BMW) no Alsungas. Otrās vietas abās klasēs izcīnījis Mārtiņš Kļava (BMW) no Kuldīgas un abās klasēs šobrīd trešais ir Artis Bērics (BMW) no Kuldīgas.

Video apskats no 3. posma Vaiņodē

Ar lielu dalībnieku skaitu cīņas norit arī 4WD klasē. Kopvērtējuma pirmā pozīcija, starp divdesmit diviem dalībniekiem, pieder Artim Vicinskim (Subaru Impreza) no Sabiles. Otrais ir Uldis Karlovskis (Subaru Impreza) no Mērsraga un trešais klasē ir Raimonds Rītelis (Audi 90) no Saldus. Arī 4WD/R klasē, četrpadsmit dalībnieku konkurencē, pirmās divas vietas pieder Artim Vicinskim un Uldim Karlovskim. Trešā vieta klasē Mārtiņam Druvaskalnam (Subaru Impreza) no Kuldīgas. 4WD OPEN klasē, starp deviņpadsmit dalībniekiem, trešo vietu izcīnijis Arvis Bercholds (Audi 90) no Saldus, bet pirmās divas vietas paliek nemainīgas, pirmais Artis Vicinskis un otrais Uldis Karlovskis.

Liela konkurence arī 2WD OPEN klasē, kurā pirmais, starp trīsdesmit trīs dalībniekiem, šobrīd ir Modris Žentiņš (Honda Civic) no Zaņas, otrais Madars Dīriņš (Renault Clio) no Rojas un trešais kopvērtējumā ir Jānis Spīķis (VW Golf3) no Rīgas.

HISTORIC klasē pēc aizvadītiem trijiem posmiem pirmo vietu ieņem Viktors Bražis (VW Golf1) no Embūtes. Otrais Ivars Zeltiņš (VW Golf2) no Auces un trešais Intars Bražis (VW Golf1) no Embūtes.

Trijos posmos piedalījušās desmit DĀMAS, no kurām pirmā vieta kopvērtējumā Maijai Stakenai (VW Golf3) no Rīgas, otrā vieta dalībniecei no Lietuvas, Virginija Kėdžiutė (Seat Ibiza) un treša Elīna Laugale (Opel Astra) no Liepājas.

Starp astoņiem JUNIORIEM, pirmajā vietā dalībnieks no Lietuvas, Irmantas Buivydas (Honda CRX). Otrajā vietā Maija Stakena (VW Golf3) no Rīgas, un trešā vieta Ingusam Andersonam (VW Golf3) no Aizputes.