Kurzemes ziemas kauss 2019

Pēc veiksmīgas pirmās Kurzemes ziemas kausa sezonas, 9. decembrī starts tiks dots otrajai Kurzemes ziemas kausa sezonai. Biedrības EVE autosports organizētā ziemas kausa izcīņa, standarta un sporta automašīnām, norisināsies sākot ar 2018. gada 9. decembri. “Kurzemes ziemas kauss 2019” ietvaros tiks aizvadīti seši posmi. Pirmais posms 9. decembrī, otrais posms, kurš plānots kā nakts posms,  30. decembrī, trešais posms 20. janvārī, ceturtais posms 3. februārī, piektais posms 17. februārī un sestais posms 2. martā. Sezonas noslēguma pasākums un apbalvošana norisināsies 16. martā Saldū.

Esam apzinājuši un izvērtējuši vairākas trases, kurās varam rīkot ziemas kausa posmus. Labvēlīgos un ziemai atbilstošos laika apstākļos, Kurzemes ziemas kausa dalībniekiem, tiks piedāvātas divas, līdz šim neizmantotas trases, kā arī dalībniekiem jau labi zināmas un pārbaudītas trases.

“Kurzemes ziemas kausa 2019” izcīņā paredzētas vienpadsmit ieskaites klases. FWD un FWD/R – automašīnas ar priekšējās ass piedziņu, kuru apriepojums ir ar un bez radzēm. RWD un RWD/R – automašīnas ar klasisko piedziņu, kuru apriepojums ir ar un bez radzēm. 4WD un 4WD/R – pilnpiedziņas automašīnas, kuru apriepojums ir ar un bez radzēm. 2WD OPEN – automašīnas ar viena tilta piedziņu un ar brīvu apriepojumu, tai skaitā ar sportam paredzētām riepām. 4WD OPEN – automašīnas ar pilnpiedziņu un ar brīvu apriepojumu, tai skaitā ar sportam paredzētām riepām. HISTORIC – automašīnām, kuras ražotas līdz 1990. gadam, apriepojums ar vai bez radzēm. DĀMAS – automašīnas piedziņa un apriepojums un labākos JUNIORUS. 

Kurzemes ziemas kausa izcīņa notiks sešos posmos, bet kausa kopvērtējuma ieskaitē tiks vērtēti pieci posmi.