Kurzemes ziemas kauss 2022

Sveiciens sportistiem, atbalstītājiem un līdzjutējiem! Pirms rakstu par Kurzemes ziemas kausu, vēlos novēlēt jums visiem gaišus, siltus un sniegiem bagātus Ziemassvētkus un ar daudz uzvarām bagātu jauno 2022. gadu!

Kurzemes ziemas kausa starts paredzēts 22. janvārī, otrais posms tiks aizvadīts 12. februārī un kausa finišs 12. martā. Ja būs stabils sals un gana daudz sniega, kausa norise tiek plānota Saldū, bet kā rezerves variants ir Vaiņodes lidlauks. Sacensību formāts un ieskaites klases bez būtiskām izmaiņām, trīs braucieni katrā klasē, savukārt klases ar un bez radzēm, open klases un protams dāmas un juniori.

Uz šo brīdi sacensības tiek plānotas “zaļajā režīmā” un bez skatītāju klātbūtnes. Sacensību teritorijā pēc QR pārbaudes tiek ielaists dalībnieks un divi mehāniķi. Līdz pirmajam startam vēl vesels mēnesis, tāpēc esam modri un sekojam līdz aktuālajai informācijai!

Reģistrācija katram posmam tiks atvērta divas nedēļas pirms posma starta, norises vieta tiks publicēta nedēļu pirms plānotā starta. Ņemam vērā, sacensību dienā klātienes reģistrācija nenotiks, visas darbības tiks veiktas attālināti un tiks noslēgtas dienu pirms posma starta.

Lai gaiši svētki!