Rallijs Saldus 2017

30. septembrī Saldū norisināsies Latvijas rallijsprinta čempionāta 6. posms, kurš ir čempionāta noslēdzošais posms. Informācija un reģistrācija 4rati.lv/rallijsprints-saldus-2017/ Aktuālā informācija pieejama arī mūsu Facebook lapā. Lietojot sociālos tīklus izmantojam mirkļa birku #RallySaldus      

September 30, Saldus will host the 6th Rally sprint Championship of Latvia, which is the closing stage of the championship. Information and registration 4rati.lv/rallijsprints-saldus-2017  Current informations also available on our Facebook account. We use #RallySaldus hashtag on social networks.

Sestdien, 30. septembrī Saldus pilsētas centrā starts tiks dots šī gada Latvijas rallijsprinta čempionāta noslēdzošajam, sestajam posmam.Rallijā “Saldus 2017” uz starta stāsies četrdesmit ekipāžas, pārstāvot sešas valstis. Starp dalībniekiem arī vairāki Eiropas Rallija Čempionāta dalībnieki, to starp Nikolay Gryazin / Yaroslav Fedorov “Sports Racing Technologies”. Tā pat arī spēcīgi dalībnieki Latvijas Rallija čempionāta un, protams, uz starta stāsies visi vadošie Latvijas rallijsprinta čempionāta dalībnieki. Svinīgā atklāšana norisināsies Saldū, Oskara Kalpaka laukumā plkst. 12:00, turpat arī svinīgi sagaidīsim sportistus, kuri pēc aizvadītajiem ātruma posmiem Saldū atgriezīsies īsu brīdi pirms 17:00 pēcpusdienā. Rallija apbalvošanas ceremonija paredzēta plkst. 18:30.

Rallija balss visas dienas garumā būs Oskars Kaņeps Kalniņš, kuru varēs dzirdēt Saldus radio 107.9 no 12:00 tiešraide, klausīties var arī saldusradio.lv. Atklāšanā neiztiksim bez Zumba ar Zani Ileāni dejotājām, Daces Stepēnas koncertu un pozitīvas enerģijas no XL Energy Drink. Onlain rallija rezultāti būs pieejami 4rati.lv

Rallija ātruma posmi ir izveidoti Kursīšu un Nīgrandes pagastos. Šie ātruma posmi rallija vēstures entuziastiem ir ļoti labi zināmi. Nīgrandes pusē dalībniekiem būs iespēja startēt ātruma posmā, kurā startēja 2001. gada Eiropas rallija čempionāta dalībnieki. Ātruma posms ar vairākām tramplīnu sērijām, atpakaļ ejošiem līkumiem, rallija pērle gandrīz deviņu kilometru garumā. Dalībnieki šo distanci veiks divas reizes. Pirmajai sekcijai (Saldus Radio) starts 13:50 un otrajai sekcijai (ASL stage sonds lights) starts 15:00. 

Savukārt Kursīšu puses ātruma posmi padomju laikos un deviņdesmito gadu sākumā tika iekļauti autorallijā “Rudzutaks”, par godu Jānim Rudzutaks. PS1 Latauto.lv  starts 13:18 un PS4 Win-Door Systems starts 15:17. Savukārt rallija garākajam ātruma posmam PS3 EVEautosports un PS6 XL Energy Drink starti 14:15 un 16:15.Rallijs norisināsies vienas dienas formātā ar divām sekcijām un kopējo distanci nedaudz virs 170 kilometriem, no kuriem nepilni 50 kilometri būs veicami ātrumu posmos. Dalībniekiem būs jāaizvada trīs dažādi ātruma posmi, katru pa divām reizēm. Atgādinām skatītājiem, ka katru ātruma posmu slēdz vispārējai satiksmei stundu pirms starta un starp rallija sekcijām ātruma posmi netiks atvērti satiksmei. Rallijs apmeklētājiem ir bez maksas.

Dalībnieku saraksts, ātrumu posmu karte un cita informācija par autoralliju “Saldus 2017” atrodama www.eveautosports.lv un 4rati.lv. Organizatori lūdz rallija apmeklētājus klausīt rallija apsardzes dienesta norādījumus, neatrasties bīstami tuvu ceļam. Kā arī ar cieņu izturēties pret citu personu īpašumiem, nemēslot un nestaigāt pa ziemāju sējumiem. Kā arī organizatoru komanda atvainojas visiem, kuriem rallijs sagādā neērtības. Lai mums visiem skaists, drošs un baudāms pasākums.

Ralliju “Saldus 2017” atbalsta Saldus novada dome, TIKS centrs, Saldus radio, Sporta Punkts, Win-door Systems, Latauto.lv, 4rati.lv, XL Energy Drink, Signet serviss, ASL sound light stage, Cannelle Bakery, Saldus pārtikas kombināts. Personīgs paldies Kursīšu un Nīgrandes pagastu pārvaldes vadītājiem un Saldus novada domes atsaucīgajiem darbiniekiem. Īpašs paldies Saldus novada pašvaldības policijai un Latvijas Republikas Zemessardzes 45. nodrošinājuma bataljonam.