Rallijs Saldus 2019

Rallija gardēžu super nedēļas nogale jau ir klāt! 21. un 22. septembrī Saldus pusē atgriežas rallijs, un kā vēl atgriežas… Ar lielu troksni un fantastisku dalībnieku sastāvu! Divas dienas būs iespēja sekot līdzi labākajiem minirallija dalībniekiem, kā arī Latvijas un Lietuvas rallijsprinta čempionāta dalībniekiem, kuriem šī ir izsķirošā cīņa, kamēr minirallija dalībniekiem viss būs jāsakārto vēl novembrī gaidāmajā Latvija 2019 rallijā. Jūs neticēsiet, kopā tās ir simtu astoņdesmit ekipāžas! Jā, Tu izlasīji pareizi!

Tīri teorētiski Rallijs Saldus 2019 skaitās vasaras sezonas pasākums, astronomiskais rudens iestāsies tieši pēc vienas dienas, kad būs finišējuši pēdējie rallija dalībnieki. Lai arī “laika ziņas” mums nesola vasaras noskaņas, kas jums liedz ieliet termosā siltu tēju, beidzot sameklēt gumijas zābakus un izbaudīt šo pasākumu klātienē? Dzestrs rudenīgs rīts, sarunāta tikšanās ar draugiem kādā “tankštelē”, uzpildīšanās un aiziet meklēt labākās vietas rallija vērošanai! Jap, tā tas notiek! Nepalaid garām iespēju redzēt šīs sezonas pēdējo grants ralliju Latvijā, pielsētā, kura piepilda #SaldusPiepilda

Sāksim ar miniralliju! Tas bija sen un tā vēl joprojām ir taisnība, sacensībām Saldū nepilnas diennakts laikā pieteicās 100 dalībnieku ekipāžas! Un šobrīd minirallijs.lv redzam sarakstu ar 113 dalībniekiem. Kāpēc tik daudz? Tāpēc ka tā ir lieliska iespēja izbaudīt īstu ralliju ar salīdzinoši nelieliem ieguldījumiem. Te gan jāsaka liels paldies LAF SAK komisijai un komisijas vadītājam Eduardam Kalvem, no kuru puses ir ieguldīts liels darbs, lai minirallijs uzņemtu jaunus apgriezienus.

Arī Latvijas un Lietuvas rallijsprinta čempionāts priecē ar teju septiņdesmit dalībnieku pieteikumiem. Tas būs rallijs uz pilnu banku, jo jasakāto čempionu tituli, par cik Saldus ir noslēdzošais posms šajā ieskaitē.

Dalībnieku sarakstus meklē minirallijs.lv un autorally.lv