Zināmi Kurzemes ziemas kauss 2022 labākie dalībnieki.

Divpadsmitajā martā norisinājās Kurzemes ziemas kausa trešais posms, ar kuru arī finišēja ziemas kausa izcīņa. No sniega kupenām līdz pavasarīgiem putekļiem, no zāģiem līdz slikiem, tā īsumā varētu raksturot šo sezonu. Pirmo posmu izdevās aizvadīt kārtīgā ziemā, otrais posms jau norisinājās tipiskas Kurzemes ziemas apstākļos, savukārt trešais posms aizvadīts jau teju pavasarīgās noskaņās. Sezona īsa, tāpēc šoreiz no kopvērtējuma netika izņemts sliktākais rezultāts, kas iespējams kādas kļūdas, vai tehnikas dēļ pamainīja pozīciju kādam dalībniekam kopvērtējuma tabulā.

FWD klasē, četrdesmit viena dalībnieka konkurencē pirmais Renārs Agulis no Saldus (Renault Clio), otrā vieta Edvīnam Bražim no Embūtes (VW Golf 2) un trešais liepājnieks Daniels Zauka (Renault Clio). FWD/R klasē startēja divdesmit viens dalībnieks, sezonas kopvērtējumā pirmā Maija Stakena no Rīgas (VW Golf 3), otrā vieta arī rīdzeniekam Tomam Ozolam (VW Golf 3), trešais Gijs Gūža no Priekules (VW Golf).

Māris Mors no Liepājs (BMW) četrdesmit dalībnieku konkurencē pirmais RWD klasē, otrā vieta Jānim Ptičkinam (BMW), savukārt trešais Miks Ķenavs no Saldus (BMW). RWD/R klasē vietu sadalījums identisks, pirmais Māris, otrais Jānis un trešais Miks. RWD/R klasē startēja trīsdesmit trīs dalībnieki.

Starp trīspadsmit dalībniekiem 4WD klasē ātrākais ir Artis Vicinskis no Sabiles (Subaru Impreza), Artis arī pārliecinoši uzvar 4WD/R un 4WD OPEN klasēs. Mārtiņš Druvaskalns no Aizputes (Sbaru Impreza) otrais 4WD un 4WD/R klasēs. 4WD klasē trešais Viesturs Tomass no Liepājas (Subaru Impreza), Viesturam arī otrā vieta 4WD OPEN klasē. 4WD/R klasē trešais Oskars Troika no Embūtes (Subaru Impreza). 4WD OPEN klasē trešais Gatis Bisenieks no Kandavas (Audi A4).

Foto Renārs Grams

Visplašāk pārstāvētajā 2WD OPEN klasē, četrdesmit piecu dalībnieku konkurencē, pirmo vietu izcīnīja Renārs Agulis no Saldus (Renault Clio). Otrais Māris Mors no Liepājas (BMW) un trešais Gijs Gūža no Priekules (VW Golf)

Starp Dāmām ātrākā Maija Stakena no Rīgas (VW Golf), otrā vieta Līvai Gundegai Ermansonei no Liepājas (BMW) un trešā vieta Vitai Freimanei no Liepājas (Opel Astra G). Arī junioru klasē Maija Stakena pirmā, otrais ātrākais juniors ir Kristaps Tenis no Durbes (BMW) un trešais Toms Ermansons no Liepājas (Opel).

Foto Renārs Grams

EVE autosports komanda saka milzīgu paldies ikvienam Kurzemes ziemas kauss 2022 dalībniekam. Paldies Matīsam Mirbaham par apskaņošanu, starta, finiša un apbalvošanas arku. Paldies Dzintaram Skrundeniekam par sacensību komentēšanu. Paldies Naurim Zeltiņam par filmēšanas darbiem. Paldies mūsu tiesnešu komandai, glābējiem un mediķiem. Paldies Dienvidkurzemes novadam. Paldies biedrības EVE autosports atbalstītājam Saldus novada pašvaldībai #Salduspiepilda. Tiekamies citos pasākumos!