Jau šo sestdien, 18. jūnijā, Saldus novadā otro reizi startēs Auto/moto tūrisma rallijs – Līgo Saldus 2022.

Jau šo sestdien, 18. jūnijā, Saldus novadā otro reizi startēs Auto/moto tūrisma rallijs – Līgo Saldus 2022. Tūrisma rallijā iekļauti kontrolpunkti vienpadsmit novada pagastos, kuros jūs satiksiet mājražotājus, aktīvus kultūras darbu organizatorus un citus pagastu aktīvistus. Apmeklēsiet muižas, uzkāpsiet kurganā. Satiksiet pagastu patriotus, dzirdēsiet aizraujošus stāstus. Apmeklēsiet muzejus un vietas, par kurām iespējams jums nebija ne jausmas. Bet pats labākais, gūsiet pozitīvas emocijas ģimenes un draugu lokā.

Reģistrācija tūrisma rallijam – Līgo Saldus 2022 notieki līdz 17. jūnija 23:59. Kā arī dokumentu sadaļā publicēts pasākuma nolikums. Pieteikto dalībnieku saraksts pieejams sadaļā reģistrācija.

Aptuvenā rallija distance ir 250 kilometri un kopējais distancē pavadāmais laiks būs vesela darba diena, tās būs astoņas stundas. Bet esam pārliecināti, ka tās aizritēs ļoti strauji un noguruma vietā būs gūti skaisti iespaidi.

Saldus novads piedāvā plašu ielīgošanas programmu, ja esat pārliecināti, ka spēsiet izturēt, 4:30 pirmo reizi norisināsies Cieceres ezera modināšana. Pēc tūrisma rallija 20:00 jūs varat pievienoties ielīgošanas pasākumam Sātiņos līdz pat 02.00, protams neiztiks bez kārtīgas zaļumballes.

Pasākums top sadarbībā ar Saldus novada pašvaldību un SaldusTIKS centru. Un kā gan bez atbalstītājiem, tūrisma ralliju atbalsta Latvijā garšīgākais un tepat Druvā ražotais – Druvas saldējums. Pārsteiguma balvas no Hot Cafe un Wakepark Saldus. Piemiņas medaļu tapšanu atbalsta Karlsberg.