Kurzemes ziemas kausa 3. posms.

Plānotā trases shēma ŠEIT, ierodoties sacensībās, lūdzu automašīnas novietot servisa zonā. Servisa parku no sniega plānots attīrīt ap 8:00, tāpēc lūgums netraucēt traktortehnikai.

9:00-10:30 reģistrācija

10:30 sapulce un iepazīšanās ar trasi, izbraucot kolonā divas reizes

11:00 starts KIDS, JUNIORI, DĀMAS (visi trīs braucieni)

12:30 apbalvošana

13:00 Starts pārējām klasēm

18:00 apbalvošana

Lai arī turpmākai nedēļai laika prognoze ir gana ziemīga, tomēr nolemts trešo posmu aizvadīt Vaiņodē. Dalībnieku reģistrācija norisinās līdz 9. februāra 18:00. Reģistrācija un dalībnieku saraksts ŠEIT. Sacensību nolikums ŠEIT. Kā jau ierasts, Kids, Juniori un Dāmas sacensību pirmajā cēlienā aizvadīs visus braucienus, kam sekos apbalvošana.

Arī trešo posmu atbalsta RelinePlus, kas veic automatizācijas un vadības sistēmu sadaļņu projektēšanu, ražošanu un uzstādīšanu. Specbalva 100 eur vērtībā tiek kādam no junioru klases dalībniekiem. Plašāk par uzņēmumu relineplus.info.

Ziemas kausa atbalstītājiem pievienojies arī uzņēmums BioVide, kurš parūpēsies par kādu papildus balvu sezonas kopvērtējuma labākajiem braucējiem. BioVide veic visus iespējamos un neiespējamos darbus kas saistīti ar kanalizācijām, dziļurbumiem un daudziem citiem darbiem, plašāk bio-vide.lv.